×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Jak pozbyć się trądziku na twarzy?
4 kwietnia 2020 drduda

Jak pozbyć się trądziku na twarzy?

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Jak pozbyć się trądziku na twarzy?

Jak pozbyć się trądziku na twarzy? Można zasłonić go długimi włosami albo wysokim kołnierzem:) Można też postarać się zwalczyć przyczynę problemu. Skuteczną bronią w tej bitwie staną się kosmetyki uzdrowiskowe Dr Duda z linii Acnekosmetyki – Krem Acne Mineral. Stosowanie beztłuszczowego żelu do mycia twarzy i kremu do cery trądzikowej daje naprawdę dobre rezultaty.

Powstawanie trądziku wywołuje w nas frustracje. Nic dziwnego, że często szukamy w Internecie odpowiedzi na to, jak pozbyć się syfów. Znienawidzone grudki, krostki i przebarwienia spędzają sen z powiek nie tylko nastolatkom. Trądzik muszą tuszować nawet osoby w wieku średnim i dojrzałym. Czy wiesz, że możesz rozstać się z kłopotem, którym jest trądzik na twarzy? Jak się pozbyć go naturalnie? Kosmetyki uzdrowiskowe mogą sprawić, że pryszcze znikną z Twojego życia.

Jak pozbyć się trądziku z twarzy? Myj skórę żelem Acne Mineral Dr Duda

Kluczem do tego, jak pozbyć się syfów na twarzy jest kompleksowe zwalczanie problemu. Jego podstawą jest zoptymalizowanie pracy gruczołów łojowych do tego stopnia, by nie produkowały nadmiernej ilości sebum. Pomoże w tym mycie twarzy. Nie stosuj jednak do niego mydeł, które mogą dodatkowo pogorszyć kondycję cery. Zdecyduj się lepiej na beztłuszczowy żel pielęgnacyjny. Właśnie taki jest żel Acne – Mineral z linii kosmetyków Dr Duda. Jego głównymi składnikami są woda siarczkowa oraz sól jodkowo-bromkowo-wodorowa. Dodatkową zaletą żelu Acne jest to, że w jego recepturze znajduje się również mentol, który pozostawia na cerze przyjemne uczucie świeżości.

Oprócz żelu stosuj krem Acne Mineral i przekonaj się jak szybko pozbyć się trądziku na twarzy

Trądzik to dolegliwość, która wymaga intensywnej pielęgnacji. Wzmocnij działanie żelu Acne kremem, który normalizuje skórę. Krem Acne-Mineral redukuje ilość zaskórników, wykwitów i blizn. Najlepiej nakładać go na twarz rano i wieczorem. Podstawowym składnikiem preparatu jest buska woda siarczkowa z ujęcia „Zuzanna” w Lesie Winiarskim. Jej działanie zostało wzmocnione przez szereg dobroczynnych olejków o działaniu antyseptycznym i regulującym pracę gruczołów łojowych, takich jak olej baobabu, olej Moringa, olejek z wiesiołka, olejek z drzewa herbacianego, olejek lawendowy i olejek ze słodkich migdałów. Tak jak żel Acne, przeciwtrądzikowy krem Dr Duda zawiera też solankę jodkowo-bromkowo-wapniowo-magnezową.

Jak pozbyć się trądziku na twarzy?
Facebook