Mamy swoja historię...

Kosmetyki uzdrowiskowe “Dr Duda”

Produkowane są na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła o pięknym imieniu „Zuzanna” oraz w oparciu o odwar wodny z borowiny. Woda siarczkowa, zwana przez kuracjuszy „SIARKĄ”, stosowana jest od prawie 200 lat do zabiegów kąpielowych w wannie i wówczas jest lekiem, czyli produktem leczniczym, na bazie którego są wytwarzane nasze kosmetyki uzdrowiskowe. Są to autorskie niepowtarzalne kosmetyki, które jako pierwszy w Polsce opracował i wprowadził na polski rynek kosmetyczny, aptekarz z Buska-Zdroju, dr. n. farm. Roman Duda.

Firma Kosmetyczna „Dr Duda” jest właścicielem marki „Dr Duda”.

Wysoka technologia naszych kosmetyków uzdrowiskowych jest wynikiem badań laboratoryjnych, ciągle czynnego zawodowo farmaceuty-aptekarza dra Dudy. Jego doświadczenie i innowacyjne możliwości badawcze zapewniają, że marka „Dr Duda” kosmetyków uzdrowiskowych zapewnia piękną, zdrową cerę i bardzo dobre samopoczucie naszych klientów w każdym wieku.

Dlaczego nasze kosmetyki są wyjątkowe?

Podstawę naszych Kosmetyków Uzdrowiskowych stanowią autorskie receptury stworzone przez doktora nauk farmaceutycznych Romana Dudę – naszego tatę oraz dziadka, który od 48 lat pracuje nad badaniem wody siarczkowej. Posiadamy własne labolatorium oraz własną produkcję. Tworzyliśmy oraz dalej rozwijamy nasza firmę korzystając z kapitału własnego.

Firma rodzinna to MARKA sama w sobie.

Firma rodzinna to nazwisko, to twarz właściciela, autora receptur, pomysłodawcy! Wielu z przedsiębiorców świadomie decyduje się na budowanie wizerunku firmy w oparciu o rodzinność. Ma to sens gdy jest to prawdziwe i gdy zysk jest środkiem, a nie celem… Kiedy pokolenia pracują z pasją tworzenia.

Najwyższa jakość
kosmetyków Dr Duda

Kosmetyki uzdrowiskowe marki „Dr Duda” są produkowane zgodnie ze wszystkimi procedurami GMP – DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ – GOOD MANUFACTURING PRACTICE, które zapewniają wysoką jakość, czystość użytych surowców i komponentów gotowego produktu kosmetycznego. Stosowanie standardów GMP zapewnia konsumentowi wysoki poziom komfortu i pewności co do wysokiej jakości produktu kosmetycznego.
Produkowane przez naszą Firmę kosmetyki uzdrowiskowe posiadają Raport Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego. Ponadto zostały zgłoszone do Komisji Europejskiej i uzyskały notyfikację w CPNP (COSMETIC PRODUCTS NOTIFICATION PORTAL).

Kosmetyki uzdrowiskowe marki „Dr Duda” do 95 procent zawierają w swoim składzie substancje pochodzenia naturalnego.

Ponadto, ich głównym składnikiem w większości przypadków jest buska woda siarczkowo-siarkowodorowa słona, stąd odpowiadają one prawdziwej idei SPA.

Kosmetyki Uzdrowiskowe Dra Dudy to doskonały sposób pielęgnacji urody i zdrowia.

Zaufanie

Nasze kosmetyki uzdrowiskowe cieszą się bardzo dużą sympatią konsumentów w każdym wieku, ponieważ łączą w sobie intensywne działanie i przyjemności ich używania.
 • Poddaliśmy nasz szampon uzdrowiskowy marki ,,DrDuda,, najtrudniejszej próbie! Pływacy z Buskiego Klubu Pływackiego UNIA - codziennie narażeni są na silnie oddziaływanie chloru. Nadmierna ilość może poważnie uszkadzać nasze włosy dlatego tylko w pełni naturalna ochrona pozwoli zachować pełen, zdrowy blask, a co ważniejsze ochronić skórę głowy ! A wszystko po to by każdy sportowiec skupiał się na wyniku, a nie na ...włosach.
  Trener Rychard Ochódzki
  Buski Klub Pływacki UNIA
 • Kosmetyki  Uzdrowiskowe Dr Dudy to znakomite produkty, które od lat stosowały z powodzeniem nasze mamy i babcie oraz my sami gdyż sama marka na rynku jest już ponad 20 lat. Dla tego właśnie bez wahania poprosiliśmy markę" Dr Duda" o współpracę i partnerstwo podczas naszego pierwszego pokazu mody naszej marki "DIMEL". Był to strzał w dziesiątkę ponieważ nasza jesienno-zimowa kolekcja plenitude 2016 oraz pokaz mody  odbyły się ze ścisłym udziałem wielkich dam polskiego kina i teatru , które przekroczyły już magiczną „pięćdziesiątkę”. Jak się okazało produkty uzdrowiskowe Dra Dudy z Buska Zdroju są doskonale znane naszym diwom i nie trzeba było im nic przedstawiać, a nasz backstage zmienił się istną aukcję , na temat „ który kosmetyk jest najlepszy”.
  Iga Dymel
  Dimel Fashion
 • Polecamy kosmetyki dr Dudy do skóry łuszczycowej. Kompleksowo pielęgnują skórę i łagodzą zmiany łuszczycowe. Chorzy bardzo sobie cenią ich bogaty skład i przyjemny zapach. Fundacja Tak, mam łuszczycę.
  Monika Koza
  Założyciel Fundacji
 • Żel ACNE-MINERAL (dr Duda) dzięki zawartości w nim leczniczej mineralnej solanki jodkowo-bromkowej, wapniowo-magnezowej wykazuje następujące działanie: keratolityczne i keratoplastyczne oraz przeciw zapalne na skórę, powoduje resorbcję ognisk zapalnych (wykwitów trądzikowych) i polepszenie warunków odżywienia skóry i jej wyglądu, zmniejsza hypersekrecję łoju, likwidując obraz cery tłustej. Dzięki powyższym właściwościom, żel ACNE-MINERAL (dr Duda) jest preparatem wspomagającym leczenie różnych klinicznych form trądzika, szczególnie jego łagodnej formy (trądzik w fazie pierwszej) oraz preparatem pielęgnacyjnym dla cery tłustej i mieszanej.
  Jadwiga Matla-Stodolna
  specjalista dermatolog
 • Kosmetyki uzdrowiskowe Dr Duda są w naszym sklepie od ponad roku. Już w pierwszych tygodniach mieszkańcy Dobrego Miasta docenili ich skuteczność i bezpieczeństwo. Najlepszym tego dowodem są klienci stale powracający do nas po kosmetyki Dra Dudy. Kupują je nie tylko dla siebie, ale też dla bliskich. Co więcej, przyprowadzają oni swoich znajomych oraz rodziny by polecić im kremy, szampony, maski i żele. Zadowolenie klientów jest najlepszym dowodem na skuteczność kosmetyków od Dra Dudy.
  Medicare
  Medycyna i farmacja