×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Pielęgnacja Stóp – też jest ważna!
12 lipca 2018 drduda

Pielęgnacja Stóp – też jest ważna!

Posted in Pielęgnacja

Pielęgnacja stóp Żelem Siarczkowym

Stopy mają każdego dnia bardzo trudne zadanie. Muszą dźwigać ciężar całego ciała i wspierać w docieraniu do celu. Przez to znacznie częściej niż inne części ciała, narażone są na uszkodzenia mechaniczne, rogowacenie skóry i twardnienie naskórka. Chcąc zapobiec tym negatywnym zjawiskom, które wyglądają bardzo nieestetycznie, konieczna jest profesjonalna pielęgnacja stóp.

Powinno się ją wykonywać regularnie i systematycznie. Niezbędne są kąpiele zmiękczające skórę, usuwanie twardego naskórka, nawilżanie i natłuszczanie skóry, które powoduje, że staje się ona miękka i elastyczna.

Stosowanie żelu siarczkowego do kąpieli dla stóp sprawia, że zrogowaciały naskórek staje się miękki, sprężysty, lepiej odżywiony i nawilżony. Kąpiele siarczkowe mają dobroczynny wpływ na stopy, poprawiają ich wygląd, koloryt skóry i pozostawiają uczucie regeneracji i odprężenia. Dodatkowo, kąpiele siarczkowe łagodzą podrażnienia i świąd skóry, a także zmniejszają potliwość i usuwają nieprzyjemny zapach, który bardzo często pojawia się na stopach. Pielęgnacja stóp jest niezbędna dla zachowania zdrowia i estetycznego wyglądu skóry znajdującej się na stopach.

DrDuda-FBpost-20180709-800x800px-B-v1
drduda_butelki
Facebook