×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Krem regenerujący
3 września 2019 drduda

Krem regenerujący

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Krem regenerujący

Regeneracja skóry to jeden z ważniejszych elementów dbania o jej dobrą kondycję, odżywienie i odpowiedni stan. Słońce, wiatr, klimatyzacja i spaliny bardzo poważnie niszczą naszą skórę. Powodują jej wysuszenie, osłabienie, a w efekcie skóra traci blask i naturalny koloryt. Osoba, która cierpi z powodu złej kondycji skóry potrzebuje profesjonalnego wsparcia.

Krem regenerujący noni

Takim wsparciem będzie z pewnością krem regenerujący noni oferowany przez dr Dudę. To kosmetyk, który został przygotowany na bazie naturalnych składników, które zostały ze sobą zestawione na podstawie bardzo starannie opracowanej receptury.

Dzięki pracy, jaka została włożona w opracowanie tego kremu, ma on niezwykłe właściwości. Działa bowiem przeciwko starzeniu, poprzez regenerowanie i odżywanie nawet głębokich partii skóry. Dodatkową korzyścią z jego stosowania jest to, że intensywnie nawilża, ujędrnia i ogólnie pielęgnuje cerę suchą, wrażliwą i dojrzałą.

Ukierunkowanie na tak wymagającą cerę powoduje, że krem został dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym aspekcie.

Krem działa również oczyszczająco na skórę. Poprzez usuwanie z niej toksyn i innych szkodliwych substancji, powoduje, że skóra odzyskuje swój naturalny koloryt, blask i wydaje się wypoczęta i świeża.

Krem regenerujący i jego zalety

Nie można pominąć kwestii napięcia i elastyczności skóry. Buski krem Noni działa również i w tym zakresie. Mineralizuje naskórek, a ten w efekcie staje się bardziej elastyczny. Poprawa elastyczności skóry powoduje, że drobne zmarszczki zostają wygładzone, a skóra wygląda jak po liftingu.

Krem usuwa oznaki zmęczenia, likwiduje skutki, jakie stres wywołuje na skórze. Sprawia, że jest ona żywa, zdrowa i pełna blasku.

W jego składzie znaleźć można sok noni, buską wodę mineralną siarczkową, glicerynę roślinną i olejki.

Należy go nakładać go w niewielkich ilościach, rozprowadzać okrężnymi ruchami i delikatnie wklepywać w policzki.

Krem jest przeznaczony jako wsparcie w codziennej pielęgnacji skóry.

krem regenerujący
Facebook