×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Kosmetyki anti-aging
26 marca 2019 drduda

Kosmetyki anti-aging

Posted in Pielęgnacja

Kosmetyki anti-aging

Świadomość upływającego czasu i próba jego zatrzymania są coraz silniejsze z pokolenia na pokolenie. Uroda i zadbany wygląd promowane obecnie jako wartość oraz samoświadomość kobiet i samodocenianie siebie powodują, że coraz bardziej starannie dobierane są kosmetyki i wybierane produkty pielęgnacyjne. Widoczne trendy w kosmetologii, również odgrywają ogromną rolę.

Współczesna kobieta rozumie kosmetyki antiaging i ich znaczenie

Współczesne kobiety to nie tylko matki i żony. To w dużej mierze samodzielne i niezależne kobiety, które aktywność – szeroko rozumianą – chcą utrzymać maksymalnie długo. Jeszcze do niedawna funkcjonujący stereotyp kobiety – domowniczki, odchodzi już do lamusa i czas pogodzić się z tym, że kobiety samodzielnie nadają kierunek swojemu życiu i samodzielnie o nim decydują.

Są aktywne zawodowo. W pracy, mają świadomość, że ich wygląd wpływa na wyniki. Nie chodzi tu wyłącznie o „ładną buzię”. Chodzi przede wszystkim o to, by kobieta była zadbana, wypielęgnowana i dobrze ubrana. Gdy wygląda efektownie, czuje się lepiej i pewniej. Ta pewność siebie pozwala jej na podejmowanie bardziej odważnych decyzji, a te w efekcie prowadzą do sukcesu. Właśnie dlatego musi pamiętać o tym, że nie tylko dziś jej ładny wygląd będzie jej potrzebny – już dziś musi też zadbać o swoją przyszłość.

Współczesne kobiety są również aktywne społecznie, towarzysko. Po pracy nie zamykają się w czterech ścianach swoich domów. Z radością spotykają się z przyjaciółkami, wychodzą do restauracji, kina czy na zajęcia sportowe. Tam również chcą dobrze wyglądać. Po prostu. Dla siebie. Chcą dobrze czuć się w swojej skórze, a jednym ze sposobów jest właśnie ładny, a przede wszystkim zadbany wygląd.

Kobiety doskonale zdają sobie również sprawę z tego, że czas i tak upłynie, czy im się to podoba czy nie. Biologii nie da się oszukać i zmarszczki prędzej czy później się pojawią. Mało tego, pewne procesy starzenia zaczynają się już u młodych kobiet – początkowo po prostu nie widać ich efektów. Jeżeli już wtedy zostaną podjęte odpowiednie działania, to wówczas, nadchodzące w przyszłości efekty: albo przyjdą później, albo w znacznie łagodniejszej formie.

Mając na uwadze tak istotne efekty, kobiety już dziś decydują się na kosmetyki anti aging, które użytkowane są początkowo wyłącznie profilaktycznie. Mają zabezpieczać przed skutkami starzenia, opóźniać pierwsze efekty i łagodzić te, które i tak się pojawią. Utrzymanie elastyczności, jędrności i napięcia skóry to podstawa młodszego wyglądu.

Kosmetyki antiaging

Czasu nie da się zatrzymać. Jednak żadna z kobiet nie jest skazana na efekty jego upływania. Masz tyle lat, na ile się czujesz i na ile wyglądasz, a współczesne kosmetyki anti aging dają naprawdę ogromne wsparcie w tym zakresie.

Co więcej, odpowiadają one na coraz więcej potrzeb nowoczesnych klientek, a co za tym idzie, coraz lepiej wspierają w dążeniach do spowolnienia procesów starzenia. Trzeba bowiem wiedzieć, że współczesna kobieta, podchodzi do tego tematu już nie do końca, jak do poszukiwania kosmetyków anti aging, ale jak do kosmetyków slow aging.

Jakie więc kosmetyki są obecnie potrzebne? Przede wszystkim ujędrniające skórę. Jędrna i odżywiona skóra nie wiotczeje i powoduje, że bruzdy i zmarszczki pojawiają się znacznie później i są znacznie płytsze. Takie płytkie zmarszczki natomiast łatwiej zamaskować.

Poszukiwane są również kosmetyki wygładzające skórę. To działanie wspiera ujędrnianie. Naprężona, napięta skóra wygląda bardziej zdrowo i energicznie, a przez to właśnie młodziej. Kobieta jest odświeżona i odmłodzona. Wygląda przez to promieniście. Przykładem może tu być krem z rokitnika oferowany przez Dr  Duda. Jego naturalne składniki odżywcze nadają zdrowego blasku i powodują, że kobieta wygląda na zrelaksowaną.

Mało kto już wierzy w kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Zmarszczki i tak się pojawią. Można jednak opóźnić ich występowanie i spłycić ich głębokość. Tu również kremy Dr Duda na bazie wody siarczkowej doskonale się do tego sprawdzą. Przez pobudzanie mikrokrążenia powodują lepsze odżywienie i stymulują produkcję kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry.

Kosmetyki anti-aging a medycyna estetyczna

Coraz częściej kobiety oczekują, że działanie odmładzające kosmetyków anti aging będzie zbliżone w efektach do zabiegów medycyny naturalnej. Nie chcą ingerencji skalpela, ale chcą by skóra wyglądała jak po liftingu. Szukają więc takich kosmetyków, które dają oczekiwany efekt.

Kosmetyki Dr Duda na bazie wody siarczkowej, które pobudzają skórę do aktywności, zwiększają jej ukrwienie i odżywienie, pozwalają na osiągnięcie zakładanych rezultatów. Systematyczne stosowanie kosmetyków, do tego odpowiednia pielęgnacja na co dzień, która pozwala na złuszczanie starego naskórka prowadzi w efekcie do utrzymania świeżego wyglądu każdego dnia. Złuszczanie starego naskórka daje nie tylko efekt odświeżenia, ale również powoduje, że inne kosmetyki wnikają głębiej w naskórek, bo nic go nie blokuje.

Naturalne kosmetyki na topie

Nie tylko efekt się liczy. Ważne, by kosmetyki anti aging były również naturalne. Chemia, co już nie raz udowodniono, nie do końca nam służy. Oczywiście, nie wszystkie składniki chemiczne są szkodliwe. Niektóre służą przedłużeniu żywotności kosmetyków lub zabezpieczają wartościowe składniki zawarte w kremach czy innych preparatach. Ważne jednak, by wśród składników aktywnych znajdowały się te o pochodzeniu naturalnym.

I tak też jest w przypadku kosmetyków marki Dr Duda. Kosmetyki oparte są nie tylko na wodzie siarczkowej z naturalnych źródeł lasu buskiego. W ich składzie znaleźć można również naturalne ekstrakty z rokitnika, olejki różane czy lawendowe i wiele innych naturalnych substancji, które produkowane są w sposób maksymalnie zabezpieczający ich właściwości. Im więcej uda się zaczerpnąć z natury, tym lepszy efekt i piękniejsza skóra, a wygląd kobiety młodszy.

Kosmetyki anti aging to przede wszystkim wsparcie w spowolnieniu procesów starzenia, ale również działanie profilaktyczne, które mają w przyszłości zmniejszyć efekty upływającego czasu. Nowoczesna kobieta stawia na ochronę, zapobieganie i pielęgnację, ale takie, które są zgodne z naturą i maksymalnie bezpieczne, bez skutków ubocznych.

kosmetyki anti-aging
Facebook