×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

Gdzie kupić?Strona Główna

marconi

O Firmie

Firma Kosmetyczna „Dr Duda” istnieje od 1993 roku. Jest Polską firmą rodzinną opartą w 100% na polskim kapitale i zajmuje się produkcją kosmetyków uzdrowiskowych na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła o pięknym imieniu „Zuzanna”..

Mamy swoją historię…

Autor receptur

Roman Duda Dr nauk farmaceutycznych jest autorem trzech patentów z zakresu kosmetologii i kilkunastu wzorów użytkowych kosmetyków. Pierwszy w Polsce opracował recepturę kosmetyków opartych na bazie wody siarczkowej nadając im nazwę i jednocześnie marke Kosmetyków Uzdrowiskowych Dra Dudy z Buska-Zdroju

autror_romanduda
DrDuda-Grafika1-FB-post-800x800px

Pielęgnacja

Kosmetyki Uzdrowiskowe marki „Dr Duda” do 95 procent, zawierają w swoim składzie substancje pochodzenia naturalnego. Ponadto, ich głównym składnikiem w większości przypadków jest buska woda siarczkowo-siarkowodorowa słona, stąd odpowiadają one prawdziwej idei SPA – SANUS PER AQUAM (Zdrowy poprzez wodę).

Produkty marki „Dr Duda”


Sekretem skuteczności „Dr Duda” jest ich starannie opracowana receptura wyselekcjonowanych, składników pochodzenia naturalnego, a to wszystko na bazie jednej z najsilniejszych na świecie leczniczej wody siarczkowej ze źródła „ Zuzanna”  Las Winiarski w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój..

Ta mająca ponad 2 miliony lat woda stanowi największe bogactwo Uzdrowiska Busko-Zdrój oraz Kosmetyków „Dr Duda”.

Są to autorskie niepowtarzalne kosmetyki, które jako pierwszy w Polsce opracował i wprowadził na polski rynek kosmetyczny, aptekarz z Buska-Zdroju, dr. n. farm. Roman Duda. Firma Kosmetyczna „Dr Duda” jest właścicielem marki „Dr Duda”. Wysoka technologia naszych kosmetyków uzdrowiskowych jest wynikiem badań laboratoryjnych, ciągle czynnego zawodowo farmaceuty-aptekarza dra Dudy. Jego doświadczenie i innowacyjne możliwości badawcze zapewniają, że marka „Dr Duda” kosmetyków uzdrowiskowych zapewnia piękną, zdrową cerę i bardzo dobre samopoczucie naszych klientów w każdym wieku.

SPA – Sanus Per Aquam – Zdrowy przez WODĘ

Kosmetyki Siarczkowe od Dra Dudy

 

Aby skóra mogła emanować blaskiem i być zadbana, potrzebuje do tego najlepszego rodzaju kosmetyków dobranych do siebie. Zdrowie skóry jest równie ważne, dlatego najlepiej decydować się na kosmetyki naturalne, dzięki którym zapewnia się jej utrzymanie kondycji na wysokim poziomie.

Kosmetyki na bazie wody siarczkowej to innowacyjny pomysł wprowadzony przez firmę Dr Duda. Składają się one w 95% z naturalnych składników, które mają najbardziej korzystny wpływ na zdrowie i wygląd skóry dzięki zawartym w nich właściwościom kosmetycznym. Woda siarczkowa pochodzi ze źródła Zuzanna z Buska-Zdroju. Dzięki niej w skórze powstaje białko glutation, które pomaga redukować zmarszczki, wpływa na teksturę skóry, uelastycznia ją, zmniejsza pory, likwiduje przebarwienia. To tylko niektóre z pozytywnych właściwości, jakie niesie za sobą korzystanie z tego typu kosmetyków.

Dostępne są tutaj takie produkty jak: mydło siarczkowe – nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, oczyszcza i nawilża, a także odpowiada za sprężystość skóry; kremożel Noni – z sokiem z owoców noni z wysokim poziomem kseroniny, nawilża, ujędrnia i odmładza każdy rodzaj cery, a także wpływa na usunięcie oznak stresu i zmęczenia. Ponadto w ofercie można znaleźć: mydło borowinowe, żel borowinowo-solankowy, szampon  z bio-siarką i odżywkę, maskę siarczkową, żel rokitnikowy, krem siarczkowy z witaminą A + E.

Kosmetyki siarczkowe to zupełna nowość na rynku. Warto spróbować całkowicie naturalnego sposobu na poprawienie stanu i wyglądu praktycznie każdego rodzaju skóry.

Gdzie kupić?

Sprawdź gdzie kupić Pierwsze w Polsce Kosmetyki Uzdrowiskowe Dra Dudy z Buska Zdroju.

Baner-na-FB

Dr Duda – poznaj kosmetyki Uzdrowiskowe ze składem pochodzenia naturalnego!

Facebook