×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

Firma

marconi_normal
lata na rynku
Polskiego kapitału
SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO

Firma Kosmetyczna „Dr Duda” istnieje od 1993 roku. Jest firmą rodzinną opartą w 100% na polskim kapitale i zajmuje się produkcją kosmetyków uzdrowiskowych opartych na bazie mineralnej wody siarczkowej ze źródła „Zuzanna” Las Winiarski oraz na bazie wodnego odwaru z borowiny.

Kosmetyki uzdrowiskowe “Dr Duda” produkowane są na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła o pięknym imieniu „Zuzanna” oraz w oparciu o odwar wodny z borowiny. Woda siarczkowa, zwana przez kuracjuszy „SIARKĄ”, stosowana jest od prawie 200 lat do zabiegów kąpielowych w wannie i wówczas jest lekiem, czyli produktem leczniczym, na bazie którego są wytwarzane nasze kosmetyki uzdrowiskowe. Są to autorskie niepowtarzalne kosmetyki, które jako pierwszy w Polsce opracował i wprowadził na polski rynek kosmetyczny, aptekarz z Buska-Zdroju, dr. n. farm. Roman Duda.

Firma Kosmetyczna „Dr Duda” jest właścicielem marki „Dr Duda”. Wysoka technologia naszych kosmetyków uzdrowiskowych jest wynikiem badań laboratoryjnych, ciągle czynnego zawodowo farmaceuty-aptekarza dra Dudy. Jego doświadczenie i innowacyjne możliwości badawcze zapewniają, że marka „Dr Duda” kosmetyków uzdrowiskowych zapewnia piękną, zdrową cerę i bardzo dobre samopoczucie naszych klientów w każdym wieku.

Mamy Swoją Historię...

Dlaczego nasze kosmetyki są wyjątkowe?

Podstawę naszych Kosmetyków Uzdrowiskowych stanowią autorskie receptury stworzone przez doktora nauk farmaceutycznych Romana Dudę – naszego tatę  oraz dziadka, który od 48 lat  pracuje nad badaniem wody siarczkowej. Posiadamy własne labolatorium oraz własną produkcję. Tworzyliśmy oraz dalej rozwijamy nasza firmę korzystając z kapitału własnego.

Firma rodzinna to MARKA sama w sobie..

Firma rodzinna to nazwisko, to twarz właściciela, autora receptur, pomysłodawcy!
Wielu z przedsiębiorców świadomie decyduje się na budowanie wizerunku firmy w oparciu o rodzinność. Ma to sens gdy jest to prawdziwe i gdy zysk jest środkiem, a nie celem… Kiedy pokolenia pracują z pasją tworzenia.

 

 

Najwyższa jakość

Kosmetyki uzdrowiskowe marki „Dr Duda” są produkowane zgodnie ze wszystkimi procedurami GMP – DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ – GOOD MANUFACTURING PRACTICE, które zapewniają wysoką jakość, czystość użytych surowców i komponentów gotowego produktu kosmetycznego. Stosowanie standardów GMP zapewnia konsumentowi wysoki poziom komfortu i pewności co do wysokiej jakości produktu kosmetycznego.

Produkowane przez naszą Firmę kosmetyki uzdrowiskowe posiadają Raport Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego. Ponadto zostały zgłoszone do Komisji Europejskiej i uzyskały notyfikację w CPNP (COSMETIC PRODUCTS NOTIFICATION PORTAL).

Kosmetyki Uzdrowiskowe Dra Dudy to doskonały sposób pielęgnacji urody i zdrowia.

drduda_behance_0021_img_8026

Kosmetyki uzdrowiskowe marki „Dr Duda” do 95 procent zawierają w swoim składzie substancje pochodzenia naturalnego.

Ponadto, ich głównym składnikiem w większości przypadków jest buska woda siarczkowo-siarkowodorowa słona, stąd odpowiadają one prawdziwej idei SPA.

Nasze kosmetyki uzdrowiskowe cieszą się bardzo dużą sympatią konsumentów w każdym wieku, ponieważ łączą w sobie intensywne działanie i przyjemności ich używania.

1b601241764405-57b415387f5f0
Facebook