×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Borowinowe SPA
30 sierpnia 2019 drduda

Borowinowe SPA

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Borowinowe SPA

Każda kobieta potrzebuje od czasu do czasu odrobiny relaksu, odprężenia i ukojenia. A gdy ten relaks można połączyć z odżywieniem i pielęgnacją całego ciała, to nie może być lepiej. Właśnie dla tak wymagających klientek przygotowaliśmy zestaw kosmetyków, które pozwolą na samodzielne zorganizowanie dla siebie borowinowego spa we własnej łazience. To chwila dla Ciebie. Twój czas odpoczynku i odprężenia.

Borowinowe spa – niezbędne kosmetyki

Borowinowe spa składa się z kilku kosmetyków z linii oferowanych przez dr Duda kosmetyków borowinowych. Wszystkie oparte są na naturalnych składnikach, a ich receptura została starannie i precyzyjnie opracowana. Dzięki temu doskonale sprawdzą się jako kosmetyki pielęgnacyjne, a efekt ich stosowania zaskoczy każdą kobietę.

Peeling

Pierwszym elementem naszego borowinowego spa jest peeling borowinowy. Pozwala usunąć wierzchni, martwy naskórek. Dzięki temu skóra traci szarą powłokę, odzyskuje koloryt, wygląda na wypoczętą i zdrową. Dodatkowo, peeling pobudza mikrokrążenie co znacząco wpływa na odżywienie skóry. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oczyszczenie z martwego naskórka pozwala innym kosmetykom na głębszą i bardziej intensywną penetrację, głębokie wchłanianie, a co za tym idzie, lepsze działanie.

Borowinowy żel pod prysznic

Kolejny krok to borowinowy żel pod prysznic. Pozwala zmyć usunięte peelingiem resztki naskórka. Do tego bardzo intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Daje uczucie ukojenia i odprężenia. Pozostawia skórę przyjemną w dotyku, miękką i elastyczną. Doskonale nie tylko myje, ale również pielęgnuje. Naturalne składniki, które wchodzą w skład żelu pod prysznic zapewniają skórze dopasowaną ochronę, opiekę i wsparcie kosmetyczne.

Żel borowinowo – solankowy

I trzeci krok, czyli żel borowinowo – solankowy. To specjalnie opracowany preparat z myślą o wszystkim, dla których ważny jest stan ich skóry, lubią, gdy jest ona miękka i przyjemna w dotyku, a także cieszą się z jej elastyczności i jędrności. Żel odżywia, nawilża i wygładza skórę, pozostawiają uczucie świeżości. Skora staje się młodsza i wygląda na wypoczętą.

Całość doskonale się sprawdza w domowych warunkach. Pozwala zafundować sobie odrobinę luksusu bez konieczności wyjeżdżania. W wybranej przez siebie chwili możesz poczuć się przyjemnie i lekko.

Facebook