×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

Strona Główna

marconi

O Firmie

Firma Kosmetyczna „Dr Duda” istnieje od 1993 roku. Jest firmą rodzinną opartą w 100% na polskim kapitale i zajmuje się produkcją kosmetyków uzdrowiskowych na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła o pięknym imieniu „Zuzanna”..

Autor receptur

Roman Duda Dr nauk farmaceutycznych jest autorem trzech patentów z zakresu kosmetologii i kilkunastu wzorów użytkowych kosmetyków. Pierwszy w Polsce opracował recepturę kosmetyków opartych na bazie wody siarczkowej nadając im nazwę i jednocześnie marke Kosmetyków Uzdrowiskowych Dra Dudy z Buska-Zdroju

autror_romanduda
kosmetyki_pion2

Pielęgnacja

Kosmetyki Uzdrowiskowe marki „Dr Duda” do 95 procent, zawierają w swoim składzie substancje pochodzenia naturalnego. Ponadto, ich głównym składnikiem w większości przypadków jest buska woda siarczkowo-siarkowodorowa słona, stąd odpowiadają one prawdziwej idei SPA – SANUS PER AQUAM (Zdrowy poprzez wodę).

Produkty marki Dr Duda

 

Są to autorskie niepowtarzalne kosmetyki, które jako pierwszy w Polsce opracował i wprowadził na polski rynek kosmetyczny, aptekarz z Buska-Zdroju, dr. n. farm. Roman Duda. Firma Kosmetyczna „Dr Duda” jest właścicielem marki „Dr Duda”. Wysoka technologia naszych kosmetyków uzdrowiskowych jest wynikiem badań laboratoryjnych, ciągle czynnego zawodowo farmaceuty-aptekarza dra Dudy. Jego doświadczenie i innowacyjne możliwości badawcze zapewniają, że marka „Dr Duda” kosmetyków uzdrowiskowych zapewnia piękną, zdrową cerę i bardzo dobre samopoczucie naszych klientów w każdym wieku.

Gdzie kupić?

 

Sprawdź gdzie kupić Pierwsze w Polsce Kosmetyki Uzdrowiskowe Dra Dudy z Buska Zdroju.

beh_duda
Facebook