×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Kąpiele siarkowe w domu
7 stycznia 2019 drduda

Kąpiele siarkowe w domu

Posted in Pielęgnacja

Kąpiele siarkowe w domu

Kąpiele siarczkowe to bardzo korzystne dla ciała zabiegi, które wspierają jego odnowę, oczyszczenie i odmłodzenie. Warto z nich korzystać z uwagi na to, że dostarczają organizmowi wiele pozytywnych i korzystnych substancji.

Najlepszym kosmetykiem do stosowania podczas kąpieli siarczkowych jest żel siarczkowy dr. Duda. Jest hipoalergiczny, a to oznacza, że może być szeroko stosowany, również przez te osoby, których skóra odznacza się szczególną wrażliwością. Został wyprodukowany na bazie wody mineralnej siarczkowo – siarkowodorowej słonej. Pochodzi ona ze źródła Zuzanna w Lesie Winiarskim koło Buska – Zdroju. Pochodzenie żelu jest więc w pełni naturalne, a przez to jego działanie jest znacznie bardziej wartościowe.

Żel można z powodzeniem stosować podczas zabiegów domowych, do aromaterapii, kąpieli relaksujących, pielęgnacyjnych i odświeżających. W efekcie skóra jest wypielęgnowana, kąpiel działa pozytywnie w walce z cellulitem, hamuje procesy starzenia się skóry, odmładza, nawilża, regeneruje.

Kąpiel z żelem siarczkowym działa szczególnie korzystnie na skórę suchą, zrogowaciałą, która nadmiernie się łuszczy. Dzięki kąpieli staje się bardziej odżywiona, jędrna, odżywiona i znacznie lepiej wygląda.

Procesy starzenia zostają zahamowane, a przez to całe ciało zyskuje młodszy i bardziej wypoczęty wygląd.

Odżywienie powoduje też, że zmniejsza się liczba pojawiających się wyprysków, zmniejsza się cellulit i nie pojawiają się kolejne zmiany.

Kąpiel siarczkowa wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, a to zapobiega powstawaniu charakterystycznych śladów na skórze. Żel łagodzi podrażnienia skóry i zmniejsza uczucie swędzenia. Poprawa ukrwienia skóry, do której dochodzi w czasie kąpieli, powoduje, że organizm jest oczyszczany z toksyn, lepiej odżywiony i dotleniony. Te procesy wpływają na wygląd – skóra wydaje się wypoczęta, odmłodzona i odświeżona.

Wszystkie powyższe procesy sprawiają też, że skóra jest znacznie mniej podatna na potliwość. Toksyny są usuwane, ale w czasie kąpieli, co powoduje, że w czasie normalnego funkcjonowania organizm zyskuje stabilizację.

Wystarczy, że żel zostanie dodany do kąpieli. Zabieg powinien trwać około dwudziestu minut. Dodatek olejku sosnowego powoduje, że czas trwania kąpieli jest jeszcze przyjemniejszy.

kąpiele siarczkowe w domu - kąpiele siarkowe w domu
Facebook