×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Dobry żel do mycia twarzy trądzikowej – kosmetyki uzdrowiskowe
28 października 2019 drduda

Dobry żel do mycia twarzy trądzikowej – kosmetyki uzdrowiskowe

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Dobry żel do mycia twarzy trądzikowej 

Broszura4
Żel do mycia twarzy trądzikowej

 Trądzik to nie wyrok. Nieestetyczne krostki można wyleczyć. Ważne jednak, by kuracja nie tylko zmniejszała szpecące ślady, ale również przeciwdziałała ich przyczynie. Musi zmniejszać wydzielanie łoju, przyspieszać gojenie, łagodzić stany zapalne oraz przywrócić skórze zaburzoną równowagę.

 

Uzdrowiskowy żel do mycia twarzy wrażliwej, trądzikowej

 Czy wiesz, że uzdrowisko w Busku Zdroju gości wielu pacjentów z problemami skórnymi? Dzieje się tak nie bez przyczyny. Wody zdrojowe są bogate w siarczki i sole mineralne, przez co doskonale wpływają na skórę. Z jej potencjału korzystają osoby z atopowym zapaleniem skóry oraz łuszczycą. Teraz możesz skorzystać z dobrodziejstw uzdrowiska i wykorzystać ich moc w codziennej pielęgnacji. Żel do mycia twarzy do skóry trądzikowej z linii kosmetyków Dr Duda zawiera wszystko to, co najlepsze w buskim uzdrowisku.

Jaki powinien być dobry żel do mycia twarzy trądzikowej?

 Żel do mycia twarzy trądzikowej Dr Duda to kosmetyk o formule, której podstawę stanowią wody uzdrowiskowe. Są to solanka siarczkowo-siarkowodorowa pozyskiwana ze źródła „Zuzanna” Las Winiarski i naturalne solanki jodkowo-bromkowe oraz wapniowo-magnezowe. Działają one wielowymiarowo. Przede wszystkim zapobiegają rogowaceniu naskórka, hamują wydzielanie sebum i normalizują pracę gruczołów łojowych. Do tego zmniejszają zaczerwienienie skóry oraz dostarczają jej niezbędnych składników odżywczych i minerałów. Lekka konsystencja żelu do twarzy (cera trądzikowa) szybko się wchłania. Kosmetyk pozostawia na skórze poczucie świeżości i delikatnie chłodzi, przynosząc ulgę. Skóra staje się miękka, oczyszczona i nawilżona.

Żele do mycia twarzy trądzikowej – jak je stosować?

 Pielęgnacja jest prosta i nie wymaga wiele czasu. Żel do mycia twarzy wrażliwej trądzikowej najlepiej stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Po obudzeniu nieco kosmetyku wystarczy wklepać opuszkami palców w zaczerwienione miejsca lub na całą twarz i zmyć po 5 minutach.  Podczas wieczornej toalety natomiast, warto zastosować żel do umycia twarzy. Cerę należy pokryć niewielką ilością produktu, a potem, po upływie 2-3minut, spłukać go ciepłą wodą.
Idealnym dopełnieniem żelu Acne – Mineral będzie Krem Acne – Mineral do cery trądzikowej, z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami.
Projekt bez tytułu (27)

dobry-żel-do-twarzy-trądzikowej
Facebook