×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Żel chłodzący do nóg, mięśni i stawów – przynosi ulgę
4 listopada 2019 drduda

Żel chłodzący do nóg, mięśni i stawów – przynosi ulgę

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Żel chłodzący do nóg, mięśni i stawów – przynosi ulgę

Żel chłodzący

Masz opuchnięte nogi? Bolą Cię mięśnie? A może walczysz z zakwasami po intensywnym treningu? Ulgę Twojemu ciału z pewnością przyniesie odprężający masaż domowy z żelem chłodzącym. Wybierz kosmetyk uzdrowiskowy, a nie tylko poczujesz komfort, ale także naprawdę zadbasz o swoją skórę. Woda siarczkowa oraz mikroelementy zawarte w kosmetyku, zostaną wchłonięte w głąb skóry i poczujesz ulgę.

Żel chłodzący – do nóg, na zmęczone mięśnie, do pielęgnacji skóry atopowej

Buski żel siarczkowy chłodzący Dr Duda to kosmetyk uzdrowiskowy o doskonałej recepturze. Jego najważniejszym składnikiem jest mineralna woda siarczkowa, która ma szerokie zastosowanie w balneoterapii. Przede wszystkim głęboko nawilża skórę, a żel chłodzący pozostawia na jej powierzchni delikatny film chroniący przed czynnikami atmosferycznymi i przesuszeniem. Ponadto siarczki wspomagają złuszczanie martwego naskórka, odnowę zdrowych komórek i pozytywnie wpływają na kondycję paznokci . To dlatego kosmetyki z siarczkami doskonale nadają się jako żele chłodzące dla sportowców, które przyniosą ulgę po intensywnym treningu.

Żel chłodzący Dr Duda – „Formuła buska” to więcej niż zwykły kosmetyk

Dr Roman Duda od lat leczy pacjentów w Busku-Zdroju. Ma ogromne doświadczenie w terapiach poprawiających komfort życia z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry oraz RZS, które wykorzystał przy tworzeniu kosmetyków. Jednym z nich są żele chłodzące, które mają „Formułę buską”. To skład oparty na komponentach najlepszych dla skóry. Oprócz wody siarczkowej żel chłodzący zawiera glicerynę oraz inne składniki utrzymujące optymalne nawilżenie. To również dzięki nim żel chłodzący nadaje się do masażu, ponieważ wytwarza dobry poślizg niezbędny podczas zabiegu. Kolejnym ważnym komponentem kosmetyku uzdrowiskowego jest mentol, który daje przyjemne uczucie orzeźwienia. Dzięki niemu preparat Dr Dudy to doskonały żel chłodzący do nóg oraz żel chłodzący dla sportowców. Jego aplikacja przynosi natychmiastową ulgę.

żel-chłodzący
Facebook