×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Naturalna walka z cellulitem
22 sierpnia 2018 drduda

Naturalna walka z cellulitem

Posted in Pielęgnacja

Walka z cellulitem

Cellulit jest dla kobiet prawdziwym problemem. Ciężko z nim walczyć, a niestety nie wygląda on zbyt estetycznie. Często też staje się przez to przyczyną wielu kompleksów u kobiet, które nie wiedzą, jak z nim walczyć, a wszelkie podejmowane próby kończą się na niczym. Właśnie dlatego przedstawiamy naszą propozycję efektywnej walki z tak zwaną „skórką pomarańczową”.

 

Cellulit pojawia się najczęściej na skórze brzucha, ud i pośladków. Bywa różnorodnie nasilony. U niektórych kobiet jest wyraźnie widoczny nawet gołym okiem. Inne kobiety natomiast zaledwie wyczuwają delikatne grudki pod skórą. Im wcześniej zostanie dostrzeżony, tym łatwiej jest z nim walczyć. Skóra dotknięta cellulitem jest szorstka, pomarszczona, grudkowata i właśnie dlatego nazywa się go „skórką pomarańczową” – rzeczywiście wizualnie skóra przypomina tę, otaczającą pomarańczę.

 

Walka z cellulitem jest tym skuteczniejsza, im wcześniej zostanie podjęta, dlatego też nie należy bagatelizować nawet pierwszych jego objawów.

 

Maska siarczkowa wspiera walkę z cellulitem

Jednym ze sposobów walki z cellulitem jest maska siarczkowa marki Dr Duda. Jest ona przygotowana na bazie wody siarczkowo – siarkowodorowej słonej. Dodatkowo została wzbogacona w  liczne biopierwiastki, które mają bardzo pozytywne działanie pielęgnacyjne. Nakładana na skórę za pomocą masażu powoduje, że cellulit zostaje wyraźnie zredukowany, a skóra jest bardziej gładka, nawilżona i przyjemna w dotyku. Maska poprawia sprężystość skóry, jej elastyczność i jędrność, a to również ma ogromne znacznie podczas walki ze skórką pomarańczową.

 

Dla zwiększenia efektu można nałożyć maskę na skórę dotkniętą cellulitem, a następnie owinąć to miejsce folią i pozostawić na jakiś czas. Woda siarczkowo – siarkowodorowa wraz z biopierwiastkami może wtedy działać znacznie intensywniej, a przez to daje lepszy efekt. Po kuracji można wziąć kąpiel w wodzie z dodatkiem żelu siarczkowego.

 

Siarczkowy żel do kąpieli

Wsparciem kuracji antycellulitowej jest żel siarczkowy, który również powstaje na bazie wody mineralnej siarczkowo – siarkowodorowej. Zastosowany do kąpieli działa odprężająco i regenerująco na skórę. Dzięki niemu skóra staje się miękka, sprężysta, elastyczna i jędrna, a to ma ogromne znacznie  podczas walki z cellulitem.

 

Kąpiel w wodzie z dodatkiem żelu siarczkowego poprawia ukrwienie skóry, a to działa na nią odżywczo i regenerująco. Lepsze ukrwienie skóry zapobiega powstawaniu cellulitu, a w przypadku gdy już istnieje, pomaga go zwalczać i redukować.

 

Dodatkową zaletą tego rodzaju kąpieli jest uczucie odprężenia, relaksu i odświeżenia całego ciała.

W połączeniu z przedstawioną wcześniej maską siarczkową pomaga w skutecznej pielęgnacji skóry.

 

 

walka-z-cellulitem-sposoby-na-cellulit
Facebook