×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Jak pozbyć się trądziku na dekolcie?
4 kwietnia 2020 drduda

Jak pozbyć się trądziku na dekolcie?

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Jak pozbyć się trądziku na dekolcie?

Piękny i gładki dekolt jest ważny dla każdego. Szczególną uwagę na stan skóry w tej okolicy zwracają kobiety. Niestety, przestrzeń pomiędzy szyją i biustem to miejsce, którego nie oszczędza trądzik. Jak pozbyć się trądziku na dekolcie? Oto kilka pomysłów na domową pielęgnację. Polecamy też sprawdzone kosmetyki uzdrowiskowe, niezastąpione w walce z wypryskami.

Trądzik na dekolcie dla niejednej dziewczyny jest powodem do kompleksów. Wydekoltowane bluzki i sukienki są synonimem kobiecości i trudno z nich zrezygnować. Niestety, wypryski u wielu z nas pojawiają się wszędzie. Mają one podłoże hormonalne lub genetyczne. Mogą być też związane z nieodpowiednią dietą albo drażniącym działaniem kosmetyków. Jak pozbyć się trądziku na dekolcie? Oto kilka cennych porad.

Jak pozbyć się trądziku na dekolcie? – domowe sposoby

W walce z trądzikiem na dekolcie pomocne będzie przestrzeganie zasad higieny. Często przyczyną powstawania wyprysków są drobnoustroje. Dlatego pamiętaj o tym, by regularnie prać odzież, pościel, ręczniki oraz wszystko to, co ma bezpośredni kontakt ze skórą. Jak pozbyć się trądziku na dekolcie domowymi sposobami? Stosuj naturalne mydła, wykorzystuj peelingi enzymatyczne oraz maseczki, a także okładaj twarz wacikami nasączonymi odwarem z ziół.

Żele i kremy uzdrowiskowe na trądzik

 

Lubisz naturalne kosmetyki? Jeśli tak, to z pewnością zastanawiasz się, jak pozbyć się trądziku na dekolcie wykorzystując preparaty o dobrym składzie. Koniecznie przyjrzyj się bliżej kosmetykom uzdrowiskowym. Acne Mineral to żel i krem, które zostały opracowane na podstawie wielu lat obserwacji skóry trądzikowej. Pochodzą z Buska-Zdroju, a ich receptura opiera się na wodzie siarczkowej oraz solance jodkowo-bromkowo-wapniowo-magnezowej. Są to składniki, które wykorzystywane są w sanatorium do tego, by poprawić kondycję skóry osób cierpiących na łuszczycę i trądzik. Mają one działanie antyseptyczne, sprzyjają złuszczaniu obumarłego naskórka i wspomagają regenerację cery. Kosmetyki Dr Duda z linii Acnekosmetyki Krem Acne Mineral zawierają również cenne składniki dodatkowe. W przypadku beztłuszczowego żelu jest to chłodzący mentol. Natomiast w recepturę kremu zostały wkomponowane liczne dobroczynne olejki.

Jak pozbyć się trądziku na dekolcie?
Facebook