×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Peeling do cery trądzikowej – oliwkowy puder i borowina
4 listopada 2019 drduda

Peeling do cery trądzikowej – oliwkowy puder i borowina

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Peeling do cery trądzikowej – oliwkowy puder i borowina

Peeling do cery trądzikowej

Jedną z przyczyn powstawania problemów skórnych na tle trądzikowym jest zaburzona praca gruczołów łojowych. Powoduje ona zapychanie porów, powstawanie zaskórników i stanu zapalnego, który im towarzyszy. Właśnie dlatego tak ważne jest prawidłowe oczyszczanie skóry. Peeling nadający się również cery trądzikowej powinien delikatnie ścierać obumarłe komórki naskórka, usuwać nadmiar sebum oraz łagodzić zmiany.

Pielęgnacja zmian za pomocą kosmetyków uzdrowiskowych..

Busko-Zdrój słynie ze źródeł z solanką siarczkowo-siarkowodorową. To woda mineralna, która od lat ceniona jest w leczeniu uzdrowiskowym. W sanatoriach oraz placówkach leczniczych ulokowanych w miasteczku poprawia się stan zdrowia chorych na atopowe zapalenie skóry, łuszczycę i trądzik. Nad „kuracją” wielu z nich czuwa Dr Duda. To dr nauk farmaceutycznych, który stworzył linię kosmetyków uzdrowiskowych, opracowaną na bazie wieloletniego doświadczenia w leczeniu chorób skóry, a wśród nich są m.in. takie kosmetyki, jak kremy do skóry atopowej oraz peelingi do cery trądzikowej.

Dobry peeling nadający się również do cery trądzikowej – jaki ma skład?

Peeling do cery trądzikowej Dr Duda zawiera puder ze zmielonych łupin oliwek, który delikatnie złuszcza naskórek i oczyszcza cerę. W jego recepturze próżno szukać kwasów, które zawiera peeling enzymatyczny do cery trądzikowej. Najważniejszym aktywnym składnikiem kosmetyku jest borowina, powszechnie wykorzystywana w leczeniu uzdrowiskowym. Jej zadaniem jest łagodzenie stanów zapalnych oraz pobudzenie procesów regeneracyjnych we wszystkich warstwach naskórka. Peeling do cery trądzikowej Dr Duda ma lekko kwaśny odczyn, który jest fizjologiczny dla skóry i pomaga zachować jej równowagę. Co ważne, kosmetyk sprawdza się nie tylko w walce z niedoskonałościami, ale także zmniejsza cellulit oraz pomarańczową skórkę.

peeling-do-cery-tradzikowej
Facebook