×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Odżywka na zniszczone włosy?
29 lutego 2020 drduda

Odżywka na zniszczone włosy?

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Odżywka na zniszczone włosy?

Farbowanie, smog, wiatr, słońce i nagłe zmiany temperatury niszczą strukturę włosów. Wtedy stają się one matowe, pierzą się i mają rozdwojone końcówki. Chcesz poprawić ich kondycję? Pomocna stanie się odżywka na zniszczone włosy ze składnikami uzdrowiskowymi. Jesteś ciekawy, jak działa?

Najlepsza odżywka do włosów zniszczonych powinna nie tylko wnikać w strukturę włosów, ale także oddziaływać pozytywnie na skórę głowy. Ważne, by pobudzała mikrokrążenie, wspomagała zachowanie równowagi skóry głowy oraz delikatnie ją nawilżała. Właśnie takie kompleksowe działanie sprawia, że włosy stają się mocniejsze i piękniejsze, a do tego rosną bujniej.

Uzdrowiskowa odżywka do włosów zniszczonych Dr Duda – skład i stosowanie

Odżywka PETROSTEROL Dr Duda to połączenie odpowiednich składników z komponentami roślinnymi. W jej składzie można znaleźć naftę kosmetyczną, olejek rycynowy, cholesterol oraz olejki z tymianku i rozmarynu. Odżywkę na suche, zniszczone włosy stosuję przed myciem głowy. Należy nałożyć ją na skórę i wmasować, a następnie pozostawić na 30-60 minut. Po tym czasie kosmetyk trzeba zmyć. Dla uzyskania optymalnych efektów, najlepiej łączyć stosowanie odżywki na włosy zniszczone PETROSTEROL z szamponem siarczkowym Dr Duda. Odżywka do zniszczonych włosów Dr Duda ma konsystencję emulsjożelu.

Sposób zastosowania i działanie odżywki na bardzo zniszczone włosy

Odżywka do włosów zniszczonych PETROSTEROL pielęgnuje skórę głowy. Przede wszystkim normalizuje wydzielanie łoju, a także łagodzi zaczerwienienia oraz dogłębnie nawilża skalp. Co więcej, kosmetyk zmniejsza świąd skóry. PETROSTEROL pozytywnie wpływa również na porost oraz moc włosów. Wszystko dlatego, że pobudza krążenie wokół cebulek włosowych, przez co wspomaga ich prawidłowe funkcjonowanie i sprawia, że odrastające włosy są grubsze i gęstsze. Odżywka do zniszczonych włosów z linii kosmetyków Dr Duda polecana jest przede wszystkim osobom często korzystającym z zabiegów fryzjerskich. Warto pamiętać, że ważnym elementem stosowania odżywki jest masaż, który pobudza skórę głowy i sprawia, że składniki preparatu lepiej wnikają w skalp.

Projekt bez tytułu (60)
Facebook