×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Mydło siarkowe w płynie
10 lutego 2019 drduda

Mydło siarkowe w płynie

Posted in Pielęgnacja

Mydło siarkowe w płynie

Codzienne wsparcie skóry to bardzo ważny element higieny i pielęgnacji. Odpowiednie mydło, które temu służy nie może wysuszać ani za bardzo natłuszczać. Powinno mieć działanie odświeżające, oczyszczające i wzmacniające, dzięki czemu skóra cały czas wygląda zdrowo, świeżo i młodo. Jednocześnie usuwane są wszystkie niepożądane zapachy.

Mydło siarkowe w płynie – zastosowanie

Mydło siarkowe na trądzik

Trądzik jest bardzo poważnym problemem, z którym borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest nie tylko trudny do wyleczenia, ale również bardzo nieestetycznie wygląda. Może przez to powodować uczucie dyskomfortu, obniżać poczucie własnej wartości i samoocenę. Szczególnie jest to dotkliwie odczuwane w dzisiejszych czasach, kiedy to wygląd zewnętrzny staje się pierwszą wizytówką człowieka.

Mydło siarkowe w płynie to doskonałe wsparcie w takiej sytuacji. Pozwala nie tylko dokładnie oczyścić skórę twarzy, ale dodatkowo odżywia ją i wzmacnia. Jego działanie pobudzające mikrokrążenie dodatkowo zapewnia odżywienie skóry od wewnątrz. W efekcie, znacznie łatwiej walczyć z trądzikiem, można go skuteczniej usunąć, a po wyleczeniu działa profilaktycznie i zapobiega powstawaniu kolejnych wykwitów.

Mydło siarkowe na świerzb

Świerzb to bardzo poważna choroba skóry, którą niezwykle trudno wyleczyć. Stosując odpowiednie leki i kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry można walczyć z nim znacznie skuteczniej i bardziej efektywnie. Dzięki temu dzień po dniu chory zbliża się do całkowitego wyleczenia.

Jednym z takich kosmetyków jest siarkowe mydło Dr. Dudy. To naturalny kosmetyk, który dokładnie i skutecznie oczyszcza skórę, pielęgnuje ją, odżywia i chroni przed dalszymi zarażeniami. Stosowanie go codziennie zapewnia zaskakujące efekty w stosunkowo krótkim czasie. Pobudzenie mikrokrążenia zapobiega dalszym zakażeniom.

Mydło siarkowe na włosy

Mydło do włosów? Wydaje się nieprawdopodobne, ale rzeczywiście tak jest. Mydło siarkowe Dr. Dudy to doskonały kosmetyk, który pielęgnuje włosy i skórę głowy. Jego regularne stosowanie powoduje, że skóra głowy jest nie tylko oczyszczona, ale również zadbana i wypielęgnowana.

Jego składniki powodują, że skóra głowy znacznie dłużej zachowuje świeżość i naturalne odżywienie. Znacznie wolniej ulega przetłuszczeniu, a to powoduje, że również włosy znacznie dłużej zachowują świeżość i wyglądają lśniąco. Zabezpieczenie skóry głowy przed nadmierną produkcją łoju powoduje, że włosy są czyste i bardzo ładnie się układają.

Mydło siarkowe na pryszcze i wągry

Pryszcze i wągry to problem każdej nastolatki i praktycznie każdego nastolatka. Cera ulega zmianom, zmienia się również gospodarka hormonalna, a to również powoduje, że powstają coraz to nowe wypryski. Otwierają się pory, a tam dostają się różnorodne zanieczyszczenia, które sprawiają że pojawiają się pryszcze i wągry. Tylko dokładna, regularna i dopasowana higiena jest w stanie pomóc i doprowadzić cerę do zdrowego i świeżego wyglądu.

Temu służy mydło siarkowe w płynie Dr. Dudy. Jego składniki, takie jak buska woda mineralna, gliceryna roślinna, olejek lawendowy i rozmarynowy powodują, że cera jest bardzo dokładnie oczyszczona i odżywiona. Oczyszczenie porów zapobiega powstawaniu stanów zapalnych i pojawianiu się pryszczy i wągrów.

Po rozpoczęciu kuracji mydłem siarkowym przestają pojawiać się nowe wągry i pryszcze, a te istniejące ulegają stopniowej redukcji, aż do całkowitego wyleczenia. Dzięki temu skóra staje się gładka i głęboko odżywiona.

Mydło siarkowe – jak stosować?

Stosowanie mydła siarkowego jest niezwykle proste. Wystarczy korzystać z niego regularnie każdego dnia, by już po niedługim czasie dostrzec pierwsze istotne efekty. Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć buteleczkę, by całość dokładnie wymieszać. Twarz i ręce powinny być zwilżone. Na dłonie nałożyć niewielką ilość mydła i delikatnie wmasować w dłonie lub twarz. Po umyciu całość dokładnie spłukać letnią wodą. Tak użytkowane powinno działać efektywnie i dokładnie oczyszczać skórę.

Mydło siarkowe w ciąży

Mydło siarkowe w ciąży jest całkowicie bezpieczne. Nie wywiera żadnego wpływu na rozwijające się w łonie matki dziecko. Jest całkowicie naturalne, a to właśnie jest gwarancją jego bezpieczeństwa.

Mydło siarkowe – skład

W skład mydła siarkowego wchodzi buska mineralna woda siarczkowa, gliceryna roślinna, olejek lawendowy i olejek rozmarynowy.

Mydło siarkowe – działanie

Działanie mydła siarkowego jest wszechstronne, stąd jego szerokie zastosowanie. Mydło siarkowe w płynie  nawilża, odżywia, zmiękcza i wygładza skórę. Pobudza mikrokrążenie krwi, które oczyszcza i wspomaga odżywienie skóry. Zapewnia ochronę i odświeżenie skóry. Regeneruje i zwiększa elastyczność, przez co skóra jest miła w dotyku. Do tego neutralizuje i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Facebook