×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Mydło oczyszczające
21 września 2019 drduda

Mydło oczyszczające

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Mydło oczyszczające

Mydło oczyszczające

Jak wybrać odpowiednie mydło dla siebie? Czym się kierować i na jakie jego właściwości powinno się zwracać uwagę? Co jest istotne przy wybieraniu mydła i czy może to, jaki kosmetyk stosuję jest bez znaczenia? Na pewno, odpowiedź na ostatnie pytanie brzmi „nie”. Mydło jest najczęściej stosowanym kosmetykiem, dlatego to, jakiego jest ono rodzaju jest bardzo istotne. Ma największy wpływ na skórę twarzy, dłoni i całego ciała. Wybór może więc paść na takie, które będzie Twoją skórę wspierać, a może paść na takie, które ją zniszczy. Właśnie dlatego lepiej zwrócić uwagę na to, jaki produkt pielęgnacyjny jest wybierany.

Najlepsze będzie takie mydło, którego kompozycja powstała na bazie naturalnych składników. Jest nim mydło borowinowe oferowane przez Dr Dudę. Jest to mydło naturalne, oferowane w formie kostki. Jego receptura nawiązuje do tradycji i dawnych doświadczeń. Dodatek borowiny powoduje, że jest ono szczególnie delikatne i ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne

Przyjemny i delikatny zapach zawdzięcza różnorodnym olejkom eterycznym, którym jest ono perfumowane. Przeznaczone zostało do pielęgnacji rąk, twarzy i całego ciała. Doskonale nadaje się do codziennego stosowania. Wspiera w trosce o skórę suchą i wrażliwą. Zabezpiecza i wzmacnia naturalny płaszcz lipidowo – wodny, co powoduje, że po umyciu, skóra zachowuje swoją naturalną warstwę ochronną, a to jest dla jej kondycji bezcenne.

Mydło ma jeszcze dodatkowe zalety. Poza tym, że głęboko oczyszcza, to również pobudza metabolizm i procesy energetyczne komórek. To znacząco wpływa na odżywienie skóry i jej dotlenienie. Jednocześnie pobudza syntezę kolagenu, a ten zaś odpowiedzialny jest za elastyczność i jędrność skóry. Staje się ona przez to bardziej sprężysta i elastyczna.

Mydło zostało przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry. Można je stosować rano i wieczorem. Doskonale nadaje się zarówno do rąk, twarzy, jak i całego ciała. Namoczone ciało należy natrzeć mydłem i rozmasować. Po zakończonym myciu, spłukać bieżącą wodą.

mydło oczyszczające
Facebook