×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Mydło nawilżające
21 września 2019 drduda

Mydło nawilżające

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Mydło nawilżające

Mydło nawilżające

Odpowiedni kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry dłoni, twarzy i całego ciała, to podstawowy element każdego zestawu pielęgnacyjnego. Prawidłowa higiena, to doskonały sposób na utrzymanie dobrego samopoczucia przez cały dzień i doświadczenie relaksu i odprężenia wieczorem. W tym celu warto bardzo starannie i z rozwagą wybrać właściwe mydło. To ono jest pierwszym kosmetykiem, po który sięgamy i jednocześnie tym, z którego korzysta się najczęściej. Jakie zatem mydło będzie najlepsze do tak intensywnego użytkowania?

Jednym z praktyczniejszych i skuteczniejszych kosmetyków będzie z pewnością mydło nawilżające. Pielęgnuje ono skórę, zapewnia jej elastyczność, jędrność i naprężenie. Tak potraktowana skóra daje uczucie komfortu i odprężenia. Wygląda zdrowo, młodo i świeżo. Jest przyjemna w dotyku i ma w sobie pewien promienny blask.

Buskie mydło siarczkowe w płynie spełnia wszystkie wymienione wyżej wymagania. To doskonały kosmetyk, który z powodzeniem może być stosowany codziennie, bez obaw. Pielęgnuje, chroni, dba i nawilża. Mydło zabezpiecza przed wysuszeniem. Delikatnie myje i daje poczucie czystości i świeżości przez długi czas po jego zastosowaniu. Wpływa regenerująco na skórę. Poprawia jej mikrokrążenie, a przez to również jej dotlenienie i odżywienie. Skóra zyskuje blask i zdrowy wygląd. Traci swoje szare zabarwienie, które pojawia się na skutek stresu i zmęczenia.

Bardzo cenną właściwością tego mydła jest to, że usuwa zabrudzenia, ale jednocześnie pozostawia naturalną warstwę lipidową na skórze. Jej zadaniem jest zabezpieczanie naskórka. Dzięki temu skóra, choć czysta, nadal jest naturalnie chroniona, a taka bariera jest najcenniejsza. Ma delikatny rozmarynowo – lawendowy zapach, co dodatkowo dodaje mu uroku. Zapach utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas, co potęguje wrażenie świeżości i czystości.

Mydło należy nakładać na lekko zwilżone dłonie. Wystarczy jego niewielka ilość, ponieważ jest bardzo wydajne. Delikatnie wmasowywane rozpoczyna swoją kojącą i higieniczną działalność. Po umyciu, wystarczy je łagodnie spłukać bieżącą wodą.

mydło nawilżające
Facebook