×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Kuracja siarczkowa
8 stycznia 2019 drduda

Kuracja siarczkowa

Posted in Pielęgnacja

Kuracja siarczkowa

Kuracja siarczkowa zaproponowana przez doktora Dudę, to kilkuetapowy proces odnowy, odżywienia i wzmocnienia skóry. Stosowane w niej kosmetyki mają szeroki zakres działania, a ich naturalna baza i wszystkie składniki uzupełniające, powodują, że skóra jest jednocześnie chroniona i wspierana. Jakie kosmetyki wchodzą w skład kuracji i jak działają? To maska siarczkowa, buski krem siarczkowy oraz żel siarczkowy do kąpieli.
Maska siarczkowa została wyprodukowana na bazie wody siarczkowo – siarkowodorowej ze źródła Zuzanna w Lesie Winiarskim w pobliżu Buska Zdroju. Dodatkowo została wzbogacona w różnorodne biopierwiastki, które wzmacniają jej działanie. Dzięki temu jest to bardzo skuteczny kosmetyk w walce z różnorodnymi problemami skóry. Jej właściwości pomagają w przypadku skóry suchej i zrogowaciałej, która wymaga szczególnego wsparcia. Maska siarczkowa do ciała sprawdzi się również w przypadku skóry, która nadmiernie się łuszczy, szczególnie w okolicy stawów. Działanie kremu – maski siarczkowej przynosi ulgę i usuwa obumarły naskórek. Na jego miejsce może pojawić się dzięki temu nowy, świeży i zdrowszy. Skóra regeneruje się szybciej i skuteczniej.
Dzięki swoim właściwościom, maska siarczkowa powoduje, że rozstępy się zmniejszają, a w niektórych przypadkach wręcz całkowicie znikają. Podobnie rzecz się ma z cellulitem – maleje lub ulega całkowitej redukcji. Właściwości kremu sprawiają, że skóra staje się wygładzona i jędrna, a sylwetka wysmuklona i wymodelowana. Masaż wykonywany przy użyciu maski siarczkowej, pobudza mikrokrążenie. W efekcie skóra jest lepiej odżywiona, dotleniona, wygląda zdrowiej i młodziej. Wspiera w problemach ze skórą naczynkową. Sam zabieg daje uczucie odprężenia, relaksu i odmłodzenia. Skóra staje się gładsza, przyjemna w dotyku, napięta i elastyczna.
Drugim kosmetykiem, który stosowany jest w kuracji siarczkowej jest buski krem siarczkowy. Został wzbogacony witaminą A i E, co dodatkowo podnosi zakres jego działania i zwiększa jego skuteczność. Stosowanie go zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, co zapewnia uczucie komfortu, odprężenia i zrelaksowania. Poza tym, że nawilża, zabezpiecza też skórę przed utratą wilgotności w późniejszym czasie. Dzieje się to dzięki zawartej w kremie wodzie siarczkowej ze wspomnianego źródła „Zuzanna” oraz dzięki aloesowi i olejkom jojoba, wiesiołkowemu, różanemu i lawendowemu. Taki zestaw dostarcza również bardzo przyjemnych doznań zmysłowych podczas pielęgnacji.
Trzecim kosmetykiem jest żel siarczkowy do kąpieli. On również powstał na bazie wody mineralnej siarczkowo – siarkowodorowej ze źródła „Zuzanna”. Dodaje się go do kąpieli. Jego działanie sprzyja redukcji cellulitu, wspomaga odchudzanie, regenerację skóry oraz złuszczanie starego, martwego naskórka. Odżywia i ujędrnia skórę. Czyni ją elastyczną i odmłodzoną. Jednocześnie wspomaga procesy związane uprawnianiem mikrokrążenia. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, wpływa na redukcję cellulitu i łagodzi podrażnienia. Żel doskonale wpływa na nawilżenie skóry. Dzięki niemu każdy czuje się znacznie lepiej we własnej skórze.
Jego ogromnym atutem jest to, że poprzez usprawnianie mikrokrążenia wpływa na usuwanie toksyn z organizmu. Oczyszcza pory, a co za tym idzie poprawia ogólne samopoczucie. Skóra wygląda na zdrowszą, młodszą i znacznie bardziej wypoczętą. Jest elastyczna, ma zdrowy koloryt i odpowiednie napięcie. Jednocześnie, sama kąpiel przynosi odprężenie, relaks i ukojenie. Jest przyjemnym rytuałem, który dodatkowo przynosi zdrowotne efekty.
Kuracja siarczkowa to doskonałe rozwiązanie na różnorodne problemy skórne, z którymi trudno się uporać. Wspiera szczególnie w problemach z łuszczeniem skóry, skórą zrogowaciałą i suchą. Pomaga w łagodzeniu podrażnień, usuwaniu cellulitu i oczyszczaniu naskórka. Jest to kuracja bardzo efektywna i skuteczna.

Kuracja Siarczkowa
Facebook