×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Krem nawilżający do twarzy dla mężczyzn
30 stycznia 2020 drduda

Krem nawilżający do twarzy dla mężczyzn

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Krem nawilżający do twarzy dla mężczyzn

Czy panowie potrzebują pielęgnacji? Oczywiście. Krem nawilżający do twarzy dla mężczyzn to kosmetyk, który staje się równie popularny, co balsam po goleniu. Jakie są jego zadania? Co powinien zawierać dobry męski krem nawilżający do twarzy? RZS.

 

Codzienna pielęgnacja męskiej cery

 Czynniki atmosferyczne, promienie UV i zanieczyszczenia powietrza oddziałują na skórę wszystkich ludzi, bez względu na płeć. Dlatego również męska cera, by zachować blask, potrzebuje odpowiednich kosmetyków. Męski krem nawilżający do twarzy, wbrew swojej nazwie, nie ma dostarczyć skórze wody. Jego głównym zadaniem jest chronienie cery przed utratą wilgoci i wnikaniem w jej głąb zanieczyszczeń. Krem do twarzy nawilżający dla mężczyzn powinien być stosowany rano, tak by przygotował skórę na wyzwania całego dnia. O jego stosowanie szczególnie powinni zatroszczyć się mieszkańcy miast, gdzie oprócz wiatru i zimna, cerę niszczy smog. Skóra, do której pielęgnacji wykorzystywany jest krem nawilżający do twarzy dla mężczyzn, nie szarzeje, wydaje się świeższa, bardziej promienna i młodsza.

Krem nawilżający do twarzy dla mężczyzn – jaki powinien być?

 Czy męski krem nawilżający do twarzy powinien różnić się do tego dla kobiet? Na każdą cerę oddziałują podobne składniki. Warto jednak przy tym zaznaczyć, że z uwagi na wpływ hormonów, damska i męska cera ma nieco inne potrzeby. Przede wszystkim starzeje się wolniej i jest mniej narażona na utratę wilgoci. Krem do twarzy nawilżający dla mężczyzn z pewnością musi być dostosowany do wieku oraz rodzaju cery swojego użytkownika. Ważne, by był lekki i bardzo szybko się wchłaniał – to podstawa tego, by kosmetyk był wygodny w stosowaniu. Warto przy tym zaznaczyć, że panowie wolą stosować preparaty, które nie pachną. Najlepsze męskie kremy nawilżające do twarzy mają naturalną recepturę. W ich funkcji świetnie sprawdzają się kosmetyki uzdrowiskowe, których działanie opiera się na składnikach o sprawdzonym i skutecznym działaniu. Jednym z nich jest woda siarczkowa, która wspomaga procesy regeneracji w skórze. Krem nawilżający do twarzy dla mężczyzn powinien zawierać także oleje z owoców, roślin i ziół.

Krem nawilżający do twarzy dla mężczyzn
Facebook