×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Krem do cery suchej
3 września 2019 drduda

Krem do cery suchej

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Krem do cery suchej

Krem do cery suchej to bardzo potrzebny i niezwykle cenny kosmetyk dla wszystkich, którzy z tym problemem się borykają. Pomaga w skutecznym nawilżeniu skóry, poprawia jej elastyczność, wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie. Jednym z takich pomocnych kremów jest buski krem siarczkowy z witaminą A+E oferowany przez dr Duda.

Sucha cera

Sucha cera charakteryzuje się tym, że jest bardzo ściągnięta i znacznie bardziej wrażliwa na działanie czynników atmosferycznych. Wiatr, słońce, czy znajdujące się w powietrzu spaliny, działają na nią bardzo destrukcyjnie. Wsparcie takiej cery jest istotne i ma ogromne znaczenie dla samopoczucia.

Krem do cery suchej – Buski krem siarczkowy

Stosowanie kremów do cery suchej wspiera jej prawidłową pielęgnację, odżywia oraz poprawia jej elastyczność i sprężystość. Buski krem siarczkowy z witaminą A+E to nie tylko opisane powyżej efekty, ale również dodatkowe odżywienie i wsparcie witaminowe.

Buski krem działa w taki sposób, że głęboko, intensywnie i, co ważne, długotrwale nawilża suchą cerę, dając uczucie świeżości i lekkości. Jego specyficzna i starannie zaprojektowana konsystencja sprawia, że krem nie pozostawia na skórze tłustego filmu, a wręcz przeciwnie. Szybko się wchłania rozpoczynając swoje działania w głębszych partiach skóry. Takie działanie powoduje, że nie utrzymuje się długo na powierzchni, ale wnika i dłużej może oddziaływać.

Buski krem siarczkowy wspiera również w spowalnianiu procesów starzenia, szczególnie fotostarzenia się skóry, odżywia, wzmacnia i dodaje blasku. Pozwala uporać się z problemem skóry zmęczonej i szarej. Dzięki kompleksom witaminowym odzyskuje swój zdrowy wygląd i sprawia wrażenie skóry wypoczętej.

Krem należy nakładać rano i wieczorem, tylko wówczas efekty będą dostrzegalne. Podczas nakładania kremu trzeba pamiętać, by wykonać delikatny masaż, który pobudzi skórę do działania poprawi ukrwienie i rozprowadzanie substancji odżywczych w głębszych partiach skóry.

krem do cery suchej
Facebook