×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Naturalne Mydło Borowinowe
12 października 2017 drduda

Naturalne Mydło Borowinowe

Posted in Pielęgnacja

NATURALNE MYDŁO W KOSTCE! NOWOŚĆ

Mydło Naturalne Borowinowe

Mydło w kostce, pozornie zostało zastąpione szeregiem produktów w formie odbiegającej od tradycyjnej kostki. Obecnie nie dostrzegamy jego pielęgnacyjnego potencjału. Mydła w kostce maja bardzo dobre działanie, prosty skład a co najważniejsze nie szkodzą środowisku. Postanowiliśmy nadać tej borowinowej kostce nowe życie i stworzyć  produkt, który zaspokoi wymagających korzystając ze składników pochodzenia naturalnego.

Mydło  z dodatkiem borowiny i oparte jest na starej, tradycyjnej recepturze. Perfumowane jest naturalnymi olejkami eterycznymi. Mydło przeznaczone jest do mycia i pielęgnacji całego ciała dla wszystkich rodzajów skóry, szczególnie do cery suchej i wrażliwej. Nadaje skórze lekko kwaśny odczyn wspomagający naturalny płaszcz wodno-lipidowy. Głęboko oczyszcza i nawilża skórę. Pobudza metabolizm i procesy energetyczne komórek oraz stymuluje biosyntezę kolagenu odpowiedzialnego za sprężystość skóry.

DSC_7005

Borowina i wodne odwary z niej otrzymywane uznane są w kosmetologii z racji swoich doskonałych właściwości detoksykacyjnych, poprawiających napięcie skóry, neutralizujących działanie wolnych rodników tlenowych przeciwdziałając przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz dzięki głębokiej penetracji aktywnych składników organicznych i mineralnych.

DSC_7007

Autor receptur

Dr n. farm.Roman Duda, urodził się w 1943 r. we Lwowie. W 1968 r. ukończył Wojskową Akademię Medyczną, wydział farmaceutyczny w Łodzi i pracował do 1993 r. w 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowym w Busku-Zdroju.

autror_romanduda
spa

Pielęgnacja

Produkujemy preparaty służące człowiekowi i przyrodzie, na bazie aktywnych biologicznie naturalnych surowców oraz na bazie jednej z najsilniejszych na świecie leczniczej wody siarczkowej ze źródła „Zuzanna”  Las Winiarski w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój.

 

Produkty

Produkujemy preparaty służące człowiekowi i przyrodzie, na bazie aktywnych biologicznie naturalnych surowców oraz na bazie jednej z najsilniejszych na świecie leczniczej wody siarczkowej ze źródła „Zuzanna”  Las Winiarski w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój..

 

Kosmetyki siarczkowe Dr Duda

Kosmetyki uzdrowiskowe Dr Duda to produkty najwyższej jakości, tworzone na bazie wody mineralnej siarczkowej czerpanej ze źródeł w Lesie Winiarskim w okolicach Buska-Zdroju. Dlaczego akurat woda siarczkowo-siarkowodorowa stała się bazą dla kosmetyków Dr Duda? Lecznicze i pielęgnacyjne właściwości wody siarczkowej znane są od pokoleń, ale dopiero rozwój technologii oraz medycyny pozwolił bardzo dokładnie przeanalizować skład wody mineralnej ze źródeł w Busku-Zdroju oraz zidentyfikować procesy lecznicze, które zachodzą w organizmie pod jej wpływem. Jedną z najważniejszych przewag wody siarczkowej, jest jej zdolność do stymulowania produkcji glutatonu przez organizm, który jest naturalnym źródłem młodości – wspiera odporność organizmu, działa regenerująco na komórki, posiada właściwości detoksykacyjne i korzystnie wpływa na serce.

Wypróbuj kosmetyki siarczkowe Dr Duda i ciesz się idealną skórą każdego dnia.

Linia kosmetyków siarczkowych

Dr Duda to polska firma kosmetyczna, która istnieje na rynku od 1993 roku. Nasze kosmetyki to efekt ponad 48 lat badań nad wodą siarczkową i autorskich receptur opracowanych przez doktora nauk farmaceutycznych, Romana Dudę.

W naszej ofercie kosmetyków siarczkowych znajdują się między innymi:

Mydło naturalne
Tradycyjne mydło w kostce oparte na naturalnych składnikach i wodzie siarczkowej. Mydło jednocześnie masuje skórę i czyści, dostarczając skórze cennych składników odżywczych i regenerujących. W naszej ofercie znajduje się
• mydełko naturalne borowinowe
• mydło naturalne rokitnikowe
• Buskie mydło siarczkowe w płynie

Żele siarczkowe
Szeroka oferta żeli myjących do całego ciała oraz żele do twarzy z cerą trądzikową. To kosmetyki dla osób, które cenią sobie naturalne produkty, które nie tylko dbają o higienę, ale także działają kojąco na skórę i mają właściwości odmładzające. W ofercie kosmetyków Dr Duda znajdują się:
• Żel Acne Mineral Dr Duda
• Żel borowinowo-solankowy
• Buski żel siarczkowy z efektem chłodzenia
• Żel siarczkowy Dr Duda do kąpieli i pod prysznic
• Żel rokitnikowy

Kremy i kremożele
Kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz kromeżele do stosowania na całe ciało. Kremy na bazie wody siarczkowej zapewniają długotrwałe nawilżenie skóry, regenerują naskórek i zatrzymują naturalną wilgoć w skórze.

Sprawdź pełną ofertę kosmetyków Dr Duda i wybierz produkt idealny dla siebie. Ciesz się w 100% polskim kosmetykiem na bazie naturalnych składników i krystaliczne czystej wody mineralnej siarczkowej.

Gdzie kupić?

Sprawdź gdzie kupić kosmetyki uzdrowiskowe marki Dr Duda. Jeśli nie wiesz gdzie kupić kosmetyki uzdrowiskowe marki DrDuda napisz lub zadzwoń odpowiadam w ciągu kilku godzin.

Facebook