×
Your cart is empty.
×
Your cart is empty.
Jak pozbyć się trądziku?
3 kwietnia 2020 drduda

Jak pozbyć się trądziku?

Posted in Bez kategorii, Pielęgnacja, Pielęgnacja

Jak pozbyć się trądziku?

Trądzik to problem, który w powszechnej opinii dotyka tylko nastolatków. Rzeczywistość jednak jest o wiele bardziej skomplikowana. Z tym kłopotem musi mierzyć się aż połowa osób przed 30. rokiem życia. Spiera się z nim także co najmniej co czwarta osoba przed 40., a nawet co dziesiąty senior. Jak pozbyć się trądziku?

stotą problemów związanych z trądzikiem nie jest ich nasilenie, a kłopotliwość. Większość osób, które skarżą się na występowanie niedoskonałości skóry ma jedynie pojedyncze wykwity, które pojawiają się rzadko. Dolegliwości, które wymagają regularnych konsultacji z dermatologiem, dotyczą tylko niewielkiej części z nich. Mimo to grudki, wypryski i zaczernienia są bardzo przeszkadzają i wyglądają nieestetycznie. Nic dziwnego, że szukamy skutecznego sposobu na to, by je wyeliminować.

Jak szybko pozbyć się trądziku? Poznaj mechanizm powstawania krost

Walka z trądzikiem przypomina syzyfową pracę. Gdy zniknie jeden problem, pojawia się kolejny. Bardzo ważne, by zrozumieć specyfikę trądziku, która polega na tym, że zatykanie porów i pojawianie kolejnych niedoskonałości jest ze sobą ściśle powiązane. Zapchane pory wyglądają nieestetycznie i powodują zaczerwienienia. Wtedy powstaje stan zapalny i pojawiają się wypryski. Natomiast ich następstwem są pryszcze, a później zaczernienia, ranki i blizny. W takim razie, jak się pozbyć trądziku? Trzeba działać kompleksowo, w jednym czasie zwalczając wszystkie rodzaje problemów skórnych.

Kosmetyki Dr Duda z linii Acne ( Acnekosmetyki ) “na trądzik”. Jak się pozbyć problemu, wykorzystując kosmetyki uzdrowiskowe?

Czy z trądzikiem można walczyć w zgodzie z naturą? Tak. Pomocne tu stają się kosmetyki uzdrowiskowe. W ofercie preparatów Dr Duda znajdują się dwa produkty do zadań specjalnych – beztłuszczowy żel do mycia twarzy Acne – Mineral oraz Krem Acne – Mineral. Jak pozbyć się trądziku z ich pomocą? Ważna jest regularna aplikacja. Acne kosmetyki mają skład, który zmniejsza wydzielanie łoju, łagodzi stany zapalne skóry, a także zmniejsza blizny. Bardzo obiecująco wyglądają wyniki badań aplikacyjnych, które przeprowadzono na osobach cierpiących na trądzik. Co dziesiąty z nich zauważył istotne zmiany już po trzech dniach aplikowania preparatów, a aż 60% wskazała na skuteczność kremu i żelu po dwóch, trzech tygodniach stosowania. To naprawdę dobre rezultaty.

Jak pozbyć się trądziku?
Facebook